Satoru Nakamura Satoru Nakamura (Satorun)
VALU I issue pseudo-stock VA at VALU. hitois Ad من به دنبال آگهی برای ارسال در هیئت مدیره بولتن هستم.
اخبار بولتن هیئت مدیره

2018-12-19 23:53:14 UTC

آیتم های تبلیغاتی و کیف پول hitois آزمایش شده و آزاد شده اند. از آنجایی که هنوز ممکن است مشکلی باشد، انتشار رسمی نیست. ما زمانی که رسما منتشر شد، شما را با kinois اعلام می کنیم، و ما همچنین معرفی ویژگی ها را در Isstop انسان معرفی خواهیم کرد. با هم، ما همچنین یک تابع را به "تراشه ها" و یک تابع اهدا برای hitois. من فکر می کنم هنوز هیچ سپرده ای وجود ندارد، اما اگر عملیات یا نمایش داده شود، لطفا آن را در جامعه درخواست شده گزارش دهید. با تشکر از شما

صفحه های مرتبط
要望コミュニティ
نظرات : 3
آگهی

2018-12-15 02:31:12 UTC

"Hitois Ad" که در آن کاربرانی که از کاربران کاربر می توانند آگهی استخدام کنند و "کیف پول سکه های بیتی" "کیف پول hitois" به زودی آزاد شوند.

تبلیغات hitois هر کس به راحتی می تواند "تبلیغات hitois" را در قالب تبلیغات تبلیغاتی که شما می خواهید کاربر انسانی خود را برای پست ارسال کند، اعمال کنید. اگر یک تاریخ ارسال، تبلیغات، مقدار پیشنهاد (سکه بیتی) را مشخص کنید و آن را پیشنهاد دهید، می توانید با انتخاب یکی از فرصت های پیشنهاد برای کاربر صندلی انسانی، یک پیشنهاد را پیشنهاد دهید.

تعدادی از آگهی هایی که می توانند ارسال شوند، تا یک روز در روز باشد، و اگر در یک روز چندین پیشنهاد ارسال شده وجود داشته باشد، کاربر صندلی انسانی با نگاه کردن به مبلغ و محتوا پیشنهاد می دهد.

در همان زمان به عنوان یک پیشنهاد موفقیت آمیز، مهلت سپرده و آدرس سکه برای پرداخت به ایمیل توسط فرستنده ارسال می شود. هنگامی که یک پیشنهاد دهنده یک سکه کوچک از مبلغ پیشنهاد را به مهلت ارسال می کند، تبلیغات به طور خودکار در تاریخ ارسال ارسال می شود.

تبلیغات به صورت خودکار به عنوان یک موضوع در هیئت مدیره منتشر می شود. درست مانند ارسال مقالات منظم، توییتر و فیس بوک مطلع خواهند شد و پیروان انسانی نیز مطلع خواهند شد.

بیتکوین "Hitois Wallet" یک کیسه وب است که سکه های کوچکی را که با "ad hitois" سپرده شده اند قرار می دهد. مانند کیف پول معمولی، آن را به آدرس کمی سکه و می تواند پول را برداشت.

از آنجا که در صورت سپرده، آدرس پرداخت نمایش داده می شود، در صورت انتقال از دیگر کیف پول به آن آدرس، اعتبار خواهد شد.

در مورد خروج، می توانید آدرس مقصد پرداخت را وارد کنید یا در مورد یک گوشی هوشمند که می توانید با خواندن کد QR آن آدرس را بخوانید. مقدار مقصد و برداشت را مشخص کنید و پول را برداشت.

در توزیع، هزینه حمل و نقل 0.0001 BTC در مقابل جزئی رخ می دهد. هیچ هزینه ای برای بشریت وجود ندارد.

علاوه بر دو توابع فوق نیز ما توانایی پرداخت تراشه ها با سکه های کمی را به هر کاربر انسانی می دانیم. هر کسی می تواند به آدرس "کیف پول hitois" اشاره کند.

نظرات : 0

2018-11-15 09:21:57 UTC

"جعبه رنگ سایت سایت" به جامعه اضافه شد. اگر میخواهید رنگ وب سایت پورتال خود را تا حدودی تعیین کنید، لطفا یک موضوع را برای جامعه ارسال کنید. من نمی دانم اگر بتواند همه چیز را اداره کند، من بهترین کار را خواهم کرد. برای جزئیات بیشتر، به بررسی کلیه انجمن ها مراجعه کنید و آن را بررسی کنید. ما همچنین به نظرات شما پاسخ خواهیم داد که می خواهیم یک بار پس از آن رنگی را که شما ساخته اید را اصلاح کنید.

صفحه های مرتبط
サイトカラー応募箱
نظرات : 0

2018-10-06 07:04:02 UTC

من فکر می کنم این چیزی نیست که در kinosu قابل توجه است، بنابراین با شما در اینجا تماس خواهم گرفت. ما انواع جدیدترین مقالات نمایش داده شده در لیست وب را افزایش دادیم. توییتر و Instagram جدول زمانی را جاسازی کرده و آن را به طوری که نشانه hatena نشان می دهد آخرین نشانه. این افتخار است که همکاری VALU هنوز انجام نشده است. همچنین، فرم نامه نیز مشخصات را تایید کرد، اما بعید به نظر می رسد با هم کار کنند. فیس بوک می تواند این کار را انجام دهد اگر شما برای یک برنامه اعمال می کنید و OK OK است، اما به عنوان من با تغییرات مشخص شده تردید کردم، برنامه ای برای همکاری وجود ندارد.

نظرات : 4

2018-10-05 23:02:01 UTC

board image board image ما در حال تهیه یک انجمن "به من بگویید که چگونه از Humanized استفاده کنید"، بنابراین اگر شما چیزی برای گفتن به ما داشته باشید، دریغ نکنید که یک سوال بپرسید. اگر چه این یک روش برای پیدا کردن یک جامعه است، منوی "Communities" در "Find it ▼" در سمت راست بالای هر صفحه وجود دارد، بنابراین میتوانید از اینجا به لیست جامعه دسترسی پیدا کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید. شما همچنین می توانید از منوی "انجمن" هر کاربر سایت دسترسی داشته باشید. برای ارسال موضوعات و نظرات به جامعه، شما باید عضو جامعه باشید. لطفا دریغ نکنید که به ما بپیوندید زیرا ما آن را تنظیم کرده ایم تا هر کس بتواند به شما بفهماند که چگونه از بشریت استفاده کنید.

صفحه های مرتبط
hitoisの使い方教えて
نظرات : 0

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند