Satoru Nakamura Satoru Nakamura (Satorun)
Blog

قدرت را در نظر بگیرید

2018-11-27 07:32:04 UTC

وقتی که من در اسم من در Google جستجو می کنم، VALU به سطح بالاتر می رود، اما یک سوال وجود دارد که humanis به هیچ وجه به سمت بالا نمی آید، بنابراین دلیل را توضیح خواهم داد.

اول از همه، در مورد تفاوت استفاده از فرم دامنه VALU (valu.is) و دامنه Huawei (hitois.net) است، اما VALU یک نوع فرعی است و humanis یک نوع زیر دامنه است.

در جزئیات، آدرس صفحه VALU من "valu.is / nakamurasatoru" خواهد بود. دامنه "valu.is" است، با اسلش شناسه من جدا شده است، می توان آن را به عنوان صفحه من شناسایی کرد. اگر Hoge وجود داشته باشد، آدرس "valu.is/hoge" خواهد بود. بخش دامنه "valu.is" برای هر دو I و Hoge یکسان خواهد بود.

آدرس humanis من "satorun.hitois.net" خواهد بود. دامنه "satorun.hitois.net" است که تنها می تواند آن را از سایت من تشخیص دهد. علاوه بر این، قابل درک است که دامنه ای متفاوت از "www.hitois.net" از دامنه مشترک Huawei است. اگر Hoge وجود داشته باشد، آدرس "hoge.hitois.net" خواهد بود. پس از همه دامنه متفاوت است.

از لحاظ جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو)، نوع سوابق پوشه می تواند قدرت دامنه والدین را به عنوان آن دریافت کند. به عنوان مثال، فرض کنید که قدرت دامنه VALU 100 باشد، قدرت دامنه صفحه valu.is / nakamurasatori نیز 100 است.

یک نوع زیر دامنه می تواند تنها بخشی از قدرت دامنه والدین را قبول کند. به عنوان مثال، فرض کنید که قدرت دامنه Hitous (hitois.net) 100 است، قدرت دامنه "satorun.hitois.net" حدود 10 باشد.

در مثال فوق، اگرچه قدرت دامین 100 است، اما در واقع قدرت بسته به دامنه متغیر است، مقدار محتویات بزرگ است، قدرت به عنوان دامنه ای است که برای مدت زمان طولانی کار می کند.

مزیت VALU بیش از حد انسانی این است که از آنجا که صفحات کاربر با زیر شاخه ها جدا می شوند، دامنه "valu.is" دارای زیر شاخه های تعداد کاربران است، به این معنی که مقدار مطالب بسیار زیاد است.

در مورد انسانی، مقدار محتوا از "satorun.hitois.net" مقدار محتوای من ارسال شده است. بنابراین، از VALU مضر است.

اما هنوز آن را نده قدرت دامنه تحت تأثیر اقتدار و ویژگی هایی است که وابسته هستند. به عنوان مثال، از آنجایی که من یک مهندس وب هستم، انتشار تنها محتوای فناوری وب در HYPE، قدرت و ویژگی های فناوری وب را افزایش می دهد. این قدرت دامنه "satorun.hitois.net" را افزایش می دهد.

در یک VALU، کاربران با ویژگی های مختلف در زیر یک دامنه همزیستی می کنند، بنابراین قدرت و خصوصیات رخ نمی دهد. به عبارت دیگر، VALU تنها در این است که تعداد زیادی از کاربران را سودمند می داند، برای اختیار یا ویژگی های سودمند نخواهد بود.

شکی نیست که VALU با تعداد زیادی از کاربران در حال حاضر سودمند خواهد بود، اما اگر شما از افزایش قدرت دامنه خود آگاهی داشته باشید، می توانید یک VALU را برآورده کنید.

از آنجا که VALU یک عامل است که بر قدرت محدوده تاثیر می گذارد، قدرت حوزه "valu.is" خودش حتی اگر کاربران مطالب بیشتر و بیشتر را افزایش دهد، دشوار است.

برای مثال، Hewis ممکن است دامنه قدرت دامنه domain.is را از دامنه "satorun.hitois.net" غلبه کند. با در نظر گرفتن مطالبی که برای افراد مفید است، مانند مسائل حرفه ای، و نیز محتوای بسیار مرتبط، تحقق می یابد.

خوب، از آنجا که من "satorun.hitois.net" را یک سایت متفرقه ساخته ام، قدرت و ویژگی هرگز افزایش نخواهد یافت. . . با این حال اگر شما توسط "زحل" جستجو کنید، قدرت غالب آنقدر گران است که شماره 1 در Dantotsu است.

همچنین نوع زیر شاخه دارای خطر است که در زیر دامنه نیست.
با یک نوع پوشه فرعی، یک ریسک وجود دارد که تمام صفحات کاربران مجازات می شوند توسط یک کاربر که اسپم سازی را انجام می دهد که Google مخالف آن است. در مورد VALU، دامنه "valu.is" مجازات است.

از آنجا که Humanis نوعی زیردانین است، برای مثال، حتی اگر یک اقدام که موضوع "مجازات" در "hoge.hitois.net" انجام می شود، "satorun.hitois.net" اساسا نفوذ ندارد. زیرا این یک دامنه دیگر است. البته، اگر اقدامات زیادی انجام دهید که بسیاری از کاربران در Humanity جریمه می کنند، ممکن است دامنه "hitois.net" والد را تحت تاثیر قرار دهد.

نظرات

profile thumbnail あゆくん
2018-11-27 07:37:02 UTC

なるほど。ロリポップやさくらサーバー借りてる様なものなんですね。個人を主体にしているヒトイスらしいやり方です。
長期的にジワジワ育ててこうと思います。
鮎川は沢山いそうなので下の名前も書かないとなあ。

profile thumbnail Satorun
2019-01-18 07:51:22 UTC

あ、そうだ!
ヒトイスの自分のサイトのドメインパワーを上げるために、他のサービスから自分のポータルサイトにリンクをはるのも有効です。
他のサービスでブログやってたりする場合は、そこから自分のポータルサイトにリンクするようにします。
最近は大きなポイントではなくなって来ていますが、外部からのリンクはドメインパワーを上げる1つの要因になっています。

نظر

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند