Satoru Nakamura Satoru Nakamura (Satorun)
Blog

ما باید چیزی فراتر از وبلاگ ها و SNS بسازیم

2019-01-10 14:11:38 UTC

بشریت یک وبلاگ را به عنوان یک ویژگی و همچنین می تواند مانند SNS استفاده شود، بنابراین من فکر می کنم که به طور کلی انسانی است که خارج از وبلاگ نویسی است.

من فکر می کنم SNS هنوز در حال توسعه است، بنابراین من نمی توانم به راحتی مقایسه، اما من فکر می کنم که به طور کلی انسانی است که جای خود را از دست ندهید.

با این حال، اغراق بودن یک وبلاگ شخصی در Humanis اغلب نشان داده می شود. در مقایسه با سرویس وبلاگ عمومی، وبلاگ هوآوی در حقیقت خراب است. من فکر می کنم جعبه اطلاعات مانند کارت هایی که اغلب توسط SNS به تصویب می رسد، به صورت خودکار نمایش داده می شود، یا قطعاتی که در ترتیب زمانی ترکیب شده با مقالات ارسال شده توسط سایر خدمات عالی هستند.

بسیاری از افرادی که بشریت را سرزنش می کنند، رابط کاربری و طراحی نامناسب را بیان می کنند.

همانطور که برای رابط کاربر، Huawei بسیار متفاوت از سرویس موجود است، بنابراین من آن را مانند وضعیت فعلی به عنوان راه حل بهینه از Huangyu، اما از نظر وبلاگنویسی، آن را خراب خواهد شد.

یک مشکل وجود دارد که کاربران نمیتوانند یک تجربه فوق العاده را ارائه دهند، زیرا تجربه کاربر نمیتواند انجام شود، اما من فکر میکنم تجربه مشاهده افراد از طریق مرور کاربران بسیار جالب است. اگر احساس نمی کنید فشار دادن دکمه های خاص و یا داشتن نوار کشویی، بهبود در چنین نقاط خوب بر اساس پایدار انجام می شود، اما کسانی که تجربه استفاده از کل انسانی را به جای استفاده از توابع فردی من فکر می کنم که مهم است

من ناراحتم که چقدر اهمیت دارد که عملکرد وبلاگ نویسی شبیه انسان را بهبود ببخشیم.

Humanis می تواند نه تنها وبلاگ ها، بلکه گزارش های وضعیت، موسیقی، کتاب ها، برنامه ها، داستان های کوتاه، گالری ها و دیگر آثار، و همچنین جوامع و پروژه های همکاری را ارسال کند.

فقط ایجاد آن سرگرم کننده نیست، بنابراین چهار نوع از ویژگی های جدول زمانی وجود دارد که می توانید هر فعالیت را به ترتیب زمانی نشان دهید.

یکی از آنها، " hitois follow "، یک برنامه گوشی هوشمند است و پس از نصب آن بر روی یک گوشی هوشمند، شما می توانید از یک کاربر انسانی بدون ورود به سیستم پیروی کنید. به عبارت دیگر شما می توانید از آن استفاده کنید حتی اگر شما یک کاربر صندلی انسانی نیستید.

این مفهوم شبیه یک نشانه است، شما می توانید با یک شیر ضربه کاربر را مورد علاقه خود دنبال کنید، و شما می توانید فعالیت همه کاربران که در ترتیب زمانی هستند را مرور کنید.

فعالیت ها نه تنها بر بشریت است، بلکه فعالیت هایی در بلاگ ها و خدمات ارسال محتوا که مرتبط هستند نیز در جدول زمانی نوشته شده اند.

به طور خلاصه، یک نشانه بسیار پیچیده است. بوک مارک های منظم فروشگاه لینک ها را به صفحات خاص، اما "دنباله hitois" لینک های خاصی را نشانه گذاری نمی کند، بلکه نشان می دهد کاربران کاربر انسان، به طوری که فعالیت های جدید یکی پس از دیگری بر روی صفحه نمایش داده می شود این است

به عبارت دیگر، Huilsey یک دیدگاه جدید در وب ارائه می دهد.

فکر میکنم بشریت به عنوان یک کلاهبرداری به وبلاگها و SNS تبدیل شده است. با این حال، یک وبلاگ shogo در حال کشیدن پاها است. افرادی که میخواهند انسانی را خدشه دار کنند، در ابتدا وبلاگنویسی هستند.

من می دانم که بسیاری از طرفداران وردپرس خواهند بود.

وبلاگ هومفری باید فراتر از وردپرس باشد. این سرنوشت است با این حال، من فکر می کنم که اگر من این کار را انجام دهم، باید "وبلاگ" را بیش از حد غلبه کنم. من فکر کرده ام، اما هنوز نمیتوانم تصور کنم.

من حتی جواب نمی دهم که آیا برای ایجاد توابع کاملا جدید، اضافه کردن وبلاگ ها یا بلافاصله به روز رسانی وبلاگ.

من فکر می کنم زمان برداشتن پست وبلاگ، پست SNS است. من فکر می کنم که Huawei آن را به عنوان یک کل درک می کند، اما هنوز هم ضعیف است.

به هر حال، نگاه نکنید و همیشه باید به جلو حرکت کنید یا حرکت کنید.

نظرات

profile thumbnail Satorun
2019-01-12 01:38:04 UTC

デザインいじってる際にブログが途中までしか表示されないようになってしまってたんですよ。昨日修正して、今は直ってます。
ご迷惑おかけしました。

デザインはちょこちょこ良くしていこうと思います。

نظر

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند